PATOLOGICKÉ HRÁČSTVÍ

Ambulantní léčebný program nabízí cílenou terapeutickou a sociální pomoc hráčům, jejich rodinám a blízkým. V rámci spolupráce usilujeme o snižování negativních důsledků rizikového chování, nabízíme podporu v obtížném životním období a zároveň jsme schopni nabídnut a zprostředkovat kontakt s jinými organizacemi, jejichž pomoc může ovlivnit přidružené problémy. Ambulantní forma pomoci umožňuje klientům zůstat a realizovat změnu ve svém běžném prostředí.

AAS bezplatně nabízí služby osobám starším 18ti let ohroženým rizikovým hraním a sázením, nebo osobám s již rozvinutým problémem patologického hráčství, kteří jsou motivováni ke změně životního stylu, popř. k abstinenci. Služby nabízí i lidem, kteří momentálně od hraní či sázení abstinují.

Služby mohou využít:

 -       Osoby ohrožené rizikovým hraním

-       Aktivní hráči (výherní hrací přístroje, sázky, on-line hry, loterie, karetní hry, atp.)

-       Osoby s kombinací patologického hráčství a dalším typem závislosti (např. kombinace s pervitinem, alkoholem apod.)

-       Bývalí hráči

-       Rodiče a blízcí patologických hráčů

Nové klienty přijímáme bez doporučení po osobní či telefonické domluvě na tel.: 720 347 918. Objednat se lze i prostřednictvím e-mailu na adrese: ambulance(zavináč)drugout.cz

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com