Ambulantní léčebný program nabízí terapii problémů s alkoholem na spektru od škodlivého užívání po závislost na alkoholu, pokud jí je klient schopen zvládat v podmínkách svého přirozeného prostředí. AAS nabízí pomoc jak osobám které mají přímo problém s pitím, tak i jejich rodinám a blízkým. V rámci spolupráce usilujeme o snižování negativních důsledků pití, upevnění motivace k abstinenci, případně k omezení konzumace alkoholu, je-li to realistický cíl. Nabízíme psychickou podporu a podporu v oblasti vztahů, pomoc v jednání s institucemi a zároveň jsme schopni nabídnout a zprostředkovat kontakt s jinými organizacemi, jejichž pomoc může ovlivnit přidružené problémy. Ambulantní forma pomoci umožňuje klientům zůstat a realizovat změnu ve svém běžném prostředí.

AAS bezplatně nabízí služby osobám starším 18ti let ohroženým rizikovým pitím a závislostí, které jsou motivovány ke změně životního stylu, popř. k abstinenci. Služby nabízí i lidem, kteří momentálně od alkoholu abstinují, například po ukončení pobytové léčby. 

 Služby mohou využít:

 -      Osoby ohrožené rizikovým pitím

-       Osoby ohrožené lehčí formou závislosti na alkoholu

-    Osoby s kombinací problému s alkoholem a dalším typem závislosti (např. kombinace s pervitinem, hazardním hraním apod.)

-       Bývalí závislí na alkoholu

-       Rodiče a blízcí osob ohrožených závislostí na alkoholu

Nové klienty přijímáme bez doporučení po osobní či telefonické domluvě na tel.: 720 347 918. Objednat se lze i prostřednictvím e-mailu na adrese: ambulance@drugout.cz

 

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com