PROGRAM PRO RODIČE A BLÍZKÉ

Ambulantní adiktologické služby nabízí program rodičům a jiným blízkým uživatelů drog a patologických hráčů, kteří se dostali do situace, kdy ve svém okolí řeší problematiku spojenou se závislostí, a to v jakémkoliv stádiu.

Usilujeme o snižování negativních důsledků rizikového chování, nabízíme podporu v obtížném životním období a zároveň jsme schopni nabídnut a zprostředkovat kontakt s jinými organizacemi, jejichž pomoc může ovlivnit přidružené problémy. A to jak v situaci, kdy přichází rodinní příslušníci přímo s uživatelem drog/hráčem, či sami.

Rodičům a blízkým nabízíme možnost využít nabídky odborných konzultací a pravidelných individuálních terapeutických sezení, která mohou využít k získání informací, orientaci v aktuální situaci či pro znovunabytí vlastní psychické rovnováhy a síly k mnohdy nelehkým rozhodnutím. V rámci skupinových terapeutických sezení se mohou s ostatními členy skupiny navzájem inspirovat v otázkách pomoci závislému a předat si důležité informace.

 Program je poskytován bezplatně a nemá věkové omezení.

 Služby mohou využít:

-       Rodiče, děti, partneři, ostatní rodinní příslušníci a jiní blízcí, kteří se setkali ve své blízkosti s problémem užívání drog či patologickým hráčstvím

Nové klienty přijímáme bez doporučení po osobní či telefonické domluvě na tel.: 720 347 918. Objednat se lze i prostřednictvím e-mailu na adrese: ambulance(zavinac)drugout.cz  

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com